Poruchy erekce

Sexuální život bezpochyby patří do každého partnerského vztahu. Mnoho lidí si život bez něj neumí představit a dokonce mnoho párů přiznává, že by se se svým partnerem rozešla, pokud by neměla sex. Ano, až tak je důležitý. Bohužel dnes přibývá případů, kdy je dostatek chuti na sex, ale prostě to nejde. Tento problém zažilo již spoustu mužů. V dnešní době už není jen záležitostí pouze starších pánů, ale už i mladých kluků. Čtete dobře, případů, kdy muži v mladém věku mají problém s erekcí přibývá.

Tato porucha má samozřejmě neblahé účinky na psychiku jedince i na celý partnerský vztah, protože sex je ve vztahu nezbytný. Příčin může být hned několik. V mnoha situacích se jedná o psychický problém, jenž vzniká ze strachu z toho, že muž neuspěje. Právě obavy hodně ovlivní to, co se děje ve Vašem těle a právě proto může dojít k poruchám erekce. Pokud netrpíte depresemi nebo úzkostí a přesto máte problém s erekcí, bude se jednat o Vaše tělo. Většinou je to cévního nebo urologického typu.


Pojďme se podívat na konkrétní čísla. U mužů nad 21 let postihuje toto „onemocnění“ až 10% a ve věku 40 – 70 let je toto procento ještě mnohem větší, až 52%.

Poruchám erekce se nedá zabránit určitou radou, ale můžeme se pokusit zmenšit pravděpodobnost, že postihne právě nás. Nejlepší způsob je dobrý životní styl, který by měl obsahovat zdravou stravu a dostatek pohybu. Také jsou dobré různé doplňky stravy a prevence proti urologickým problémům.

Pokud se u Vás tato nemoc objeví, nezoufejte. Dnes existuje již mnoho způsobu léčby. Dokonce si už můžete koupit prášky na zlepšení erekce a to dokonce bez lékařského předpisu. Tyto léky jsou zdravotně nezávadné i pro zdravé pacienty, ale to si zkontrolujte v příbalovém letáku. Na nic nečekejte a vyzkoušejte nějaký doplněk i Vy.

...